0,00 kr 0

Cart

No products in the cart.

UL – Vecka 8 – Gullmarstrand

Boka en UL-vecka på Gullmarsstrand Hotell & Konferens. Denna kurs erbjuder deltagarna en djupgående förståelse för ledarskap i professionella miljöer.

Denna utbildning är mellan 18-20 februari och har en uppföljningsdag den 13 april. Detta är viktigt att notera då det är ett uppehåll efter tredje utbildningsdagen och uppföljningsdagen.

Gullmarsstrand Hotell & Konferens omgivande bohuslänska skärgården och de historiska kullerstensgatorna garanterar ett inspirerande och minnesvärt möte. Under veckan får deltagarna möjlighet att interagera med likasinnade ledare och få insikter som är ovärderliga för både personlig och yrkesmässig tillväxt

Kursledare

Vanliga frågor

Vad ingår?

I kursavgiften ingår kursmaterial och ULL (360 graders feedback), lunch och fika ingår. Intyg erhålls efter avslutad kurs. Moms tillkommer.

Hur sker betalning?

Faktureras mot 30 dagar ca. 2-3 veckor före kursstart i samband med kallelsen till kursen.

  • Boka innan : 2026-02-16 12:00

Beställ kurs

UL - Vecka 8 - Gullmarstrand (16 platser kvar)
23900,00 kr
0 kr
0.00
0 kr
© Copyright - UGL Utbildarna